Dekorowanie i stylizacja imprezy dla dzieci

Dekoracje mogą zamienić nawet najbardziej zwyczajne podwórko w magiczne miejsce na imprezę! Oto niektóre z naszych najlepszych wskazówek na temat tworzenia imprezowej atmosfery, dzięki której Twoi mali goście mówią „wow”!

Po ustaleniu miejsca, godziny i daty imprezy, wybór motywu pomoże Ci przygotować się na przyjęcie. Daj się zorganizować co najmniej sześć tygodni przed dniem imprezy.

Być może masz już na myśli jakiś motyw lub możesz poprosić o inspirację dziewczynę lub chłopaka na urodziny. Weź swoje wskazówki z pasji dziecka. Czy twój syn kocha dinozaury? Czy wróżki są teraz modne dla twojej córki? Każdy motyw jest możliwy, pod warunkiem, że jesteś elastyczny, sprytny lub masz przyjaciół i rodzinę, którzy są!

Spójrz na zasoby do twojej dyspozycji. Czy masz już tematyczne materiały eksploatacyjne, zabawki lub inny sprzęt, który możesz wykorzystać w swoim motywie? Na przykład impreza cyrkowa nie jest kompletna bez menażerii zwierząt cyrkowych, więc napadaj na pudła z zabawkami dla swoich dzieci na wypchane słonie, lwy, tygrysy i niedźwiedzie.

Zamawiając materiały eksploatacyjne, upewnij się, że masz co najmniej dwa tygodnie. Niektóre zamówienia można odebrać w ciągu kilku dni, a niektóre mogą zająć tygodnie.

Trzymaj się dwóch lub trzech kolorów podstawowych dla swojego motywu. Wróżki najlepiej sprawdzają się na różowo i fioletowo, przyjęcia na cyrku wyglądają bajecznie na czerwono, niebiesko i żółto, a imprezy pirackie to uczta na czarno, biało i czerwono. Ograniczając paletę kolorów łatwiej będzie wybrać odpowiednie dekoracje, a co ważniejsze, doda to dodatkowego efektu wow.

Poszukaj w sklepach z zabawkami i sklepach 2zł miniaturowych zabawek, które pasują do twoich kolorów, kształtów lub postaci. Możesz użyć tych dekoracji na torcie lub stole, a także w torbach na patyku, aby dzieci zabrały je do domu.

Tematyczne zastawy stołowe i zaopatrzenie imprez są dostępne dla różnych motywów imprezowych.

Owner at https://www.winolo.pl